Lpg Taktırınca Tasarrufum Ne Olur ?

Bu hesaplama tablosu, aracınızı otogaza dönüştürürseniz kazanacağınız tasarrufunuzu gösteren bir rehber niteliğindedir. Birebir tasarruf rakamınız, otogaz dönüşümünüzü yapacak olan uzman ile, araç özellikleri, (marka, model, yıl vs.) dönüşüm maliyetleri ve bu gibi detayları görüştüğünüzde netleşecektir.

Devamı ... 

MaviAy OTOGAZ

IPhone’a LPG Takılırsa

iphonea-lpg-takilirsa

iPhone’unuzu her gün şarj etmekten sıkılanlar; ona LPG bağlasaydınız bakın neler olurdu… Amerikan akaryakıt şirketi ExxonMobil’in başkan yardımcısı Bill Colton’a göre eğer iPhone 4S’inizi şarj etmek için gaz

Devamını oku: IPhone’a LPG Takılırsa

LPG'li araçlar ne kadar güvenli?

lpg-ne-kadar-guvenli

Oto LPG sistemlerinin, standartlara uygun olarak montaj yapıldığında benzin kadar güvenli olduğu, hatta arkadan çarpmalarda hayat kurtarabildiği bildirildi.

Devamını oku: LPG'li araçlar ne kadar güvenli?

LPG Sızdırmazlık Kontrolü Randevulu Sistemde

sizdirmazlik-randevu-alma

Makina Mühendisleri Odası LPG Sızdırmazlık kontrol istasyonlarında internetten online randevu sistemi geçtiğimiz dönemde uygulamalarına başladı.

Devamını oku: LPG Sızdırmazlık Kontrolü Randevulu Sistemde

LPG tüketimi artıyor İstanbul ilk sırada

lpg-tuketimi-artiyor-istanbul-ilk-sirada

Türkiye'de bu yılın ilk yarısında LPG tüketimi, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2,4 oranında artış gösterdi. Buna göre toplamLPG tüketimi 1 milyon 764 bin 450 ton olarak gerçekleşti. ToplamLPG tüketimi içinde

Devamını oku: LPG tüketimi artıyor İstanbul ilk sırada

Mini stepne satışları başlamıştır

mini-stepne

Konya'da bulunan Alternatif Jant Sistemleri isimli firma araçlara takılan LPG tankı nedeniyle küçülen bagajlarda yer bulamayan (stepne) yedek lastikler için yeni bir model geliştirdi.
Otogaz Lpg Markaları

Atiker

Prins

Lovato

 

Romano

Tartarini

Brc